Twój niepowtarzalny e-sklep

Jeśli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest proste w użytku i równocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko dlatego, aby dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom świadczenia na najwyższym poziomie. Otworzenie sklepu internetowego na platformie Shopelo.pl to dostęp do narzędzi dostosowanych do różnych oczekiwań osób, chcących otworzyć biznes w Internecie. Rozwiązania Shopelo.pl to obsługa płatności oraz wysyłek, także do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – nawet bez zawierania umów z firmami kurierskimi. To integracje z platformami sprzedażowymi, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami opinii, a to jedynie część oferowanych przez nas narzędzi.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że korzystanie ze stworzonych przez specjalistów Shopelo.pl narzędzi pozwala firmie oszczędzić od 2 do 4 godzin pracy dziennie. Nasi eksperci systematycznie pracują nad aktualizacjami, abyś jako nasz partner mógł skupić się na biznesie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci wybrać korzystny plan, dostosowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz szansę wypróbowania naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę proste i zacznij działalność sprzedażową w Internecie razem z nami.

Otwierając e-sklep na Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowa. Sklep internetowy bez działalności to doskonały pomysł, jeżeli jesteś pasjonatem czegoś oraz chcesz połączyć ulubione zajęcie z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To korzystne rozwiązanie, gdy chcesz dorobić do wynagrodzenia, ale też przetestować pomysł na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś jeszcze pewien, jak zostanie przyjęty przez potencjalnych kupujących. Załóż e-sklep na Shopelo.pl i dołącz do firm, które już nam zaufały. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, aby uzyskać znacznie więcej informacji.